Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyenre divat festeni a falat?

Milyenre divat festeni a falat?

Figyelt kérdés
egyszinűre,kétszínűre illetve tapéta csík a menő vagy a dekorcsík és hova kell ragasztani középre vagy felülre?
2008. szept. 20. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Hogy a falfestésben is divat lenne már????Érdekes felvetés, véleményem szerint a lakás berendezésének, a helyiség használatának,illetve a benne élők izlésének megfelelő festés a "divat".
2008. szept. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ma már minden "divat", a retró, a modern, a színes, a felül stukkó, középen stukkó, a kétszínű fal, bordó, lila, zöld ... szóval szerencsére lehet választani.

A lényeg inkább, hogy a falhoz milyen stílusú bútort veszel, mert annak azért passzolni kell.

2008. szept. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy követem a divatot, hogy mindent olyan színűre festek, minden szobát olyan bútorokkal rendezek be, olyan kiegészítőket veszek, AMI NEKEM TETSZIK! Magamnak és családomnak csinálom, nehogymár érdekeljen, hogy mások mit szólnak hozzá! Akinek nem tetszik, nézi a sajátját!
2008. szept. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az a legfontosabb, hogy Neked és a családodnak tetszen, és hogy jól harmonizáljon a fal és a bútorok, szőnyegek, függönyök, stb. színe egymással. Ha már divatot kérdezel: szerintem ezen a területen pont az a divat, hogy nincs egyetlen féle divat. Válaszd azt ami a Te stílusod!Ha szép, ítléses és harmonikus, akkor az "menő". :)
2008. szept. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Régebben emlékszem azon versenyeztek a munkatársaim,kinek divatosabb a lakása.Én soha nem mások véleménye,azaz divatja után mentem.Mindég az volt a fontos számomra,nekem és családomnak legyen megfelelő.Érezzük jól magunkat a lakásunkban.Legyen mindenféle téren össhatásúafalak,bútorok,függönyök,szőnyegek.Legyen hangulatos!!!
2008. szept. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Így van, annak tetszen a lakás, aki lakik benne!

Nem kell mindig a divatot "majmolni" (bocs...)!

2008. szept. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!