Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel lehet tisztítani szőnyeg...

Mivel lehet tisztítani szőnyeget ha nem akarok szőnyegtisztitó folyadékra pénzt kiadni?

Figyelt kérdés
Valamilyen kefével probálnám, de nem tudom milyen folyadékkal vagy sima szapannal vagymosóporos vizzel?
2010. ápr. 2. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem adj ki szőnyegtisztító folyadékra. Még mindig kevesebbe kerül, mint a tönkrement szőnyeg helyett újat venni.
2010. ápr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát nem tudom hogy rendes szőnyegre jó-e, de padlószőnyegnél bevált módszer, veszteni nem vesztesz vele, ha egy kis részen kipróbálod. Egy ismerőstől tanultam: egy lavórban /edény,stb/ nagyobb adag vízhez öntöttem egy kevéske sampont, tusfürdőt, mosogatószert, és azzal keféltem át a padlószőnyeget. Mindenből egy kevés kellet, nem volt habos a víz!
2010. ápr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én csak ecettel tisztítom évek óta.Előtte természetesen kiporszívózom,a szőnyegeket és a kárpitos bútorokat is.Kiveszi a foltokat és a szőnyeg visszakapja természetes színeit is.

Nagyanyáink módszere is ez volt,de volt aki savanyúkáposzta levét használta.

2010. ápr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!