Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az éjjeliszekrény mért éjjelis...

Az éjjeliszekrény mért éjjeliszekrény?

Figyelt kérdés

2016. márc. 17. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ebben rejtették el az éjjeliedényt.
2016. márc. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor ezért nem találom
2016. márc. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na,akkor ezentúl ott keresd,és ne a heverő alatt .
2016. márc. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Olyasmi lehet, mint a bagoly, vagy a denevér. Éjjel szekrény, nappal pedig alszik. Én persze gonosz vagyok, mert néha nappal is nyitogatom. Engem úgy neveltek még fiatal, szórakozós koromban, hogy aki éjjel legény, az nappal is legyen legény. Ezért aztán én sem kényeztetem el, aki éjjel szekrény, az legyen nappal is szekrény. :-) Sőt, még egy titkot elárulok: az éjjelilámpámat volt olyan, hogy nappal is felkapcsoltam.
2016. márc. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazad van!!! Okos vagy! Nádiposzáta lenne a helyes.
2016. márc. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam az éjjeli, a nappaliban van.
2016. márc. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Régen amikor még nem volt fürdőszoba és wc a házakban, éjjel elég kellemetlen volt kimenni.

Ezért tartottak a szobában egy éjjeli edényt, magyarul bilit. A bilit egy kis szekrénybe tartották. Ettől lett éjjeli szekrény.

2016. márc. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!