Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nyitott fűtés rendszerünkből...

Dávid B. kérdése:

Nyitott fűtés rendszerünkből eltűnik a víz, a kérdés, hogy hova?

Figyelt kérdés

Régebben is kellett pár hetente, havonta utána töltenem a csatlakozón keresztül. Most olyan kriminális a helyzet, hogy a kazán csak úgy indul be, ha bekapcsolom a termosztátot és ráengedem a vizet. Régi franc az egész albérlet fűtése. A cirkó valami régi FÉG. A wc-ben van egy tippre 20-30 literes kiegyenlítő tartály.


Amúgy most épp megy és ha levegőztetném akkor ott forró levegő jönne.


Mi lehet a gond? Köszi!



2016. márc. 22. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:

A cirkó nem indul be, ameddig nem töltöd fel?

Biztosan nem zárt rendszer?

Milyen időnként kell feltölteni?

2016. márc. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"A cirkó valami régi FÉG. "


A FÉG az egyik legjobb.

Igénytelen, üzembiztos, és olcsó hozzá minden.

Máshol lesz a bibi.

2016. márc. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is jo a FÉG, de most már mégis a kazánra gyanakszom. Az a teóriám, hogy nem megy keringető benne. Bár ez lehet megdőlt ma reggel. Szerettem volna a feltöltős trükkel kicsit bemelígetni, de pár perc müködés után kikapcsolt még az őrláng is. Ajaj.
2016. márc. 23. 06:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Sztem ne kísérletezz ezzel, hanem hívj szerelőt!

Első ránézésre nekem ez víztér cserének tűnik, de bármi lehet.

2016. márc. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi a választ!


Még annyi, hogy tegnap három szerelővel beszéltem. Mind tök segítőkész volt. De egyik se akart kijönni??? Viszont az utolsóval sokat beszéltem és elmagyarazáta, hogy magán a kazánon is lehet légteleníteni. A kazántesten fent van csavar, továbbá magán a szivattyún. Megcsináltam, újra gyújtottam az őrlángot és most képzeljétek hajlandó volt a kazán visszakapcsolni. Nem tudom tartós-e.


De mindenképpen szeretném ha valaki átnézné, ne egy amatőr (én) internethuszár tekergesse a dolgokat.

2016. márc. 24. 06:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Illik ezeket a kazánokat karbantartattni.

Ha nem is minden évben, de legalább 2 évente átnézetni.

Tömítés csere, kipucolás, gyújtó ellenőrzés.

2016. márc. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!