Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A vécé melyik részére célozzak...

A vécé melyik részére célozzak, hogy ne fröcsögjön ki mindenfelé?

Figyelt kérdés
Amikor állva vizelek, és erősebben jön a sugár, akkor sajnos mindig kiszökik pár csepp a vécékagylóból. Persze ez közvécében kevésbé érdekel, de otthon zavaró, mert ez a kevés csepp idővel elég erős és kellemetlen szagot áraszt. Szóval mit gondoltok? A kis tavacskába középen? A perem alá? Az kockázatos, mert ha pár centivel arrébb céloz az ember akkor már megtörténik a tragédia, és a deszkára megy. Mindig leülni pedig olyan snassz.

2016. ápr. 13. 23:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A mi szűk családunkban a fiúk, férfiak mind ülnek. A feleségem (akkor még mint barátnőm) mikor hozzám költözött úgy egy hét után mondta, hogy akkor vagy ülök, vagy mindennap takarítom a wc-t, mert állva a piszoárba kell. Nem igazán értettem, hogy mi baja van, de végül is leültem. Megszoktam, meg meg is szerettem. Hülyeség, hogy csak pici farokkal lehet ülni, ilyenek látok sokszor érvként ellene. Én már csak olyan helyeken állok, ahol ránézésre hagy kivánnivalót maga után a wc tisztasága meg a nyilvános budikban, de ugye ott eleve piszoár van.


Hozzánk nem sokat járnak vendégek így jó ideje ültem már, mikor először jött hozzánk olyan férfi vendég, aki elment pisilni. Addig azt hittem, hogy a feleségemnek valami paranoiája van, hogy "idegen szagot" érez, mert ezt mondta, hogy ő megérzi, ha valaki állva pisilt. És egyébként tényleg. Egyszer meg egy hétig voltak nálunk rokonok, apa, anya, fiú gyerek, ők nem voltak hajlandóak leülni, és én is teljesen ki voltam tőle, hogy érezni lehet a szagukat. Pedig nem látszott semmi, nem úgy kell elképzelni, hogy körbehugyozták a wc-t, meg közben is takarítottunk, pont emiatt. Nagyon csodálkoztam, hogy tényleg ennyit számít.

2016. ápr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Húzz rá schlagot :)
2016. ápr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Slagot* bocs, csak ez a hülye német telefon belejavítgat :D
2016. ápr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lehet megadom magam és leülök mostantól, bár a mosdókagyló és a slag is megfontolandó :D
2016. ápr. 16. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!