Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ez a Bosch fúrógép megéri...

Ez a Bosch fúrógép megéri ennyiért?

Figyelt kérdés

[link]

Ugye ez a kék Bosch ha jól látom, amire már azt mondják hogy ipari igénybevételre is alkalmas, nekem pont egy ilyen gép kéne, villanyszereléshez. Pl. dobozmarás (műanyag dobozok), körkivágás (gipszkarton), furatok készítése fémbe, fába stb...Már van egy aksis gépem az nem egy nagy szám, olcsóbb cucc és gyengébb is, egyenlőre aksisból nem engedhetek meg drágábbat, így vezetékes gépeket nézegetek.



2016. ápr. 26. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
600 W az nagyon kevés, ha erőművi hatást is ki kell fejteni.
2016. ápr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Engem is ez aggaszt, de ütvefúróként egyáltalán nem használnám, beton, tégla meg ilyesmi fúrásra-vésésre már van egy komoly gépem.
2016. ápr. 26. 20:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem még a békebeli zöld Bosch gépeim vannak, és évtizedek alatt sem mentek tönkre.

600 w az gyengus.

2016. ápr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dobozmaráshoz inkább egy bika fúrókalapács kéne, annak nagyobb a nyomatéka. Lehet vele faszán falat fúrni, vésni ha kell.

15-20ért lehet venni occsókat, egész jól bírják.

Egyéb vélra meg bőven jó a kis akksis, pl gipszkartomba fúrni, körkivágni

2016. ápr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ezt vettem meg most:

[link]

2016. ápr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!