Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyik a jobb barkácsolásra?...

Melyik a jobb barkácsolásra? Bosch vagy Black & Decker?

Figyelt kérdés
Fúrógépet akarok venni de nem tudom melyik a jobb. Otthoni célra kell nem ipari használatra. Várom a véleményeket.

2013. júl. 4. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
egyértelműen a Bosch jobb e kettő közül.
2013. júl. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Barkácsolásra szerintem mindkettő megteszi - nekem B&D van évek óta, még bírja, pedig elég sokat használtam, főleg olyan célokra amikre nincs igazából tervezve: drótkorongozás, fémcsiszolás/polírozás.

Mondjuk utóbbi közben egyszer elolvadt a műanyag burkolat a hátsó csapágy körül és beállt a csapágy (a motor nem égett le), azt cserélnem kellett.


Hagyományosan a Bosch minőségibb termék szokott lenni, de ez látszik az árán is. Ha évente 10 tiplit akarsz befúrni a falba meg 25 lyukat fúrni valami faanyagba azt bírni fogja bármelyik - ha ez a hobbi olyan, hogy tényleg sokat csinálod, akkor a Bosch lehet a jó választás.

2013. júl. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mindenekelőtt kérdés, hogy mire használnád és mennyit. a gyors tokmányok nem sokat érnek ezeken a gépeken. sztem a B&D is jó sokmindenre, mi a (racsnis)ütvefúrónkat annyit használtuk nyüstöltük, hogy a racsni is szétkopott benne, több mint 10 év, más baja azóta sincsen, javíttatva lett. sztem megfelel a célra. fát, téglát fúrni egyértelműen bőven megfelel. legyen meg a teljesítmény. de egyértelműen a Bosch jobb minőséget képvisel
2013. júl. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!