Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a fűnyírónak?

Mi baja lehet a fűnyírónak?

Figyelt kérdés
Egy új albérletbe költöztem, ami kertes ház. Van itt egy benzinmotoros fűnyíró, Briggs & Stratton XC35 típusú. Feltöltöttem benzinnel, eleinte ment, de a motor egyszer teljesen felpörgött, utána pedig lassult, majd újra felpörgött. És így hullámzott, ez 3 hete lehetett. Most próbáltam füvet nyírni, sokáig el sem indult, hiába rángattam, majd egyszer csak kitartó próbálkozás után igen, de ahol a füst szokott távozni, olajat fröcskölt ki, nem is keveset. Azóta elindul, de nagyon sűrűn füstöl, így nem merem használni. Mi a hiba?
2016. máj. 2. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Az ilyen motort nem lehet minden irányba döntögetni,legfeljebb csak hátra .Az olaj befolyik a hengerbe,és ezért füstöl.Ilyen esetben ha nem indul ,ki kell venni a gyertyát,párszor inditgatni hogy nyomja ki az olajat.Majd vissza a megtisztított gyertya,és inditani ,hja elindult pár percig nagy füstöt nyom.Utána már rendben minden .
2016. máj. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!