Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szolnokon hol lehet lerakni...

Szolnokon hol lehet lerakni szemetet díjmentesen vagy legalábbis nem olyan drágán?

Figyelt kérdés
Van 3 nagyon nagy zsák szemetünk (költözés által), benne mindenféle konyhai hulladék (papír/műanyag/ételmaradék) de van benne még régi edény is meg ilyenek... Szeretnénk megszabadulni tőle. Hová vihetnénk, ahol nem kell szelektálni sem?

2016. máj. 6. 22:33
 1/4 anonim válasza:

Hívjátokmfel a remondist ők elmondják.

Egyébként,ingyen sehol nem lehet lerakni.

2016. máj. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Az nem igaz, hogy ingyen nem lehet sehol lerakni. Szegeden pl. vannak ingyenes hulladéklerakók, pontosan azért, hogy ne a közterületeken dobálják el az emberek a mindenféle szemetüket.

Gondolom önkormányzati hatáskör, hogy ilyet építenek, vagy felvállalnak-e anyagilag.

2016. máj. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én Szolnokról beszéltem!

Minket,úgy tájékoztattak,hogy nincs ingyenes szemét lerakó hely SZOLNOKON.

Azt hiszem 7500 ft körűl lehetett letakni valamelyik szeméttelepre...de már nem emlékszem.

Az hogy az ország többi részén,hogy működik azt nem tudom.

2016. máj. 22. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! ;)
2016. máj. 22. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!