Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek jó a léghűtő és...

Szerintetek jó a léghűtő és ezt úgy értem hogy nagyon hűt-e vagy nem? Ezt néztem ki szerintetek jó, vagy tudtok jobbat? Www.Electronic-star.hu/oneConcept-CTR-1-4-az-1-ben-hordozhat -klimatizaci-65-W-taviranyit-fekete_i232639. htm

Figyelt kérdés

2016. máj. 7. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp hordozható kell?
2016. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen mert most lakás át alakítás lesz
2016. máj. 7. 19:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez biztosan nem használható nagyobb szoba hűtésére (szerintem még kicsiére sem).


Ahhoz képest hogy csak valami gagyi készülék elég drága is,kidobott pénz.

Ha van rá lehetőséged szereltess fel egy inverteres klímát.

2016. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

rendbe

és a mobil klímákról mi a véleményed ?

mert most tényleg fontos lenne a mozgatása :/

2016. máj. 7. 19:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Őszintén meg mondom ezeket csak akkor ajánlják ha hagyományos nem szerelhető be sehogyan se. Zajosak és nem hatékonyak a lecsapódó vizet meg el kell vezetni valahogy vagy üriteni kell a tartályt.
2016. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A mobil klíma nem annyira mobil mint gondolod. Van neki egy csöve (100-120mm talán), amit a szabadba kell kivezetni. Ezen fújja a meleget (igen meleget) kifele. Tehát kell egy lyuk a falon/ablakon mindenhol ahová viszed.

maradj az inverteres klímánál.

2016. máj. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy részletesen elolvastad-e a leírását és tudatosítottad-e, hogy miről szól ? Ugyanis benne van, hogy vagy jég kell hozzá, vagy az előzetesen megfagyasztott jégakkut kell beletenni vízzel együtt. Azaz kell ennie a közelben egy fagyasztószekrénynek is. Ha ehhez ragaszkodsz, vedd meg és szerezz vele saját tapasztalatot. Én is megvettem a mobilklímát tizenvalahány éve egy manzard szoba nyári hűtésére, mert a kereskedő nem fogja a pontos részleteket megmondani, mert akkor felkopna az álla. Mobil klíma esetében a gép által létrehozott forró levegőt egy vastag gégecsövön át a külvilágba kell vezetni (hermetikus illesztések !!!) és a keletkező kondenzvizet folyamatosan el kell vezetni, mert vagy leáll a készülék, vagy kifolyik a padlóra a kondenzvíz (emiatt a készüléket meglehetősen magasra kell elhelyezni). A működési zaj pedig akkora, hogy aludni mellette nem lehet. Én se használom már a mobilklímát, egy halk ventilátor sokkal jobb.
2016. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!