Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi lehet a zajforrás a lakásba...

Mi lehet a zajforrás a lakásban - tapsra emlékeztető, ismétlődő zaj éjjel?

Figyelt kérdés
Egy hónapja költöztünk családi házban. Tegnap éjjel hajnali 3 körül ébren voltunk a kislányommal, amikor furcsa, hangos, leginkább tapshoz hasonló hangot hallottunk a lakrészből, talán a nappaliból ( kissé még visszhangzik minden, mivel nincs teljesen berendezve ), hármat egymás után. Mindketten hallottuk, engem kérdezett, hogy ez mi lehetett. Nemigen hiszek a szellemekben, egyéb, racionális válasz után kutatok.
2016. máj. 8. 16:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valamilyen háztartási készülék ki-vagy bekapcsolt és ekkor az adott ilyen hangot?
2016. máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Alain Delon ***** válasza:
Az elsőt továbbfűzve, hátha nem valami elektromos kisülés zárlat miatt.
2016. máj. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Csak a hűtő működik éjjel, más csak áram alatt van, de nem működik. A villanybojler a pincében van, az éjszakai ára délután három körül kapcsol be, de csak az elektromos szekrény mellett szoktuk hallani.
2016. máj. 8. 16:59
 4/22 A kérdező kommentje:
Ma minden működik, nem hiszem, hogy zárlat.
2016. máj. 8. 17:00
 5/22 gomzoli ***** válasza:
Esetleg az éjszaka kissé hűvösebb lett a lakásban, és a hőtágulás (pontosabban zsugorodás) miatt reccsenhetett valamilyen tárgy (pl. függönykarnis, szekrény etc). Csak egy tipp.
2016. máj. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Éles és hangos volt, tapsra elmékeztető hangjelenség. A kislányom rögtön szellemre gyanakodott, de tegnap volt a szülinapi bulija és azt mondtam neki, hogy sztem a teraszra kilógatott lufik durrantak. Bent nem voltak léggömbök sem. Kint meg reggel néztem és azok egyben voltak. Visszaaludtunk, nem vagyok félős, de előtte körülnéztem, nem láttam semmit a lakásban..
2016. máj. 8. 17:19
 7/22 anonim ***** válasza:
egy szellem miért tapsolna...? :)
2016. máj. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát örömében hogy végre lakják a házat. Jó éjt.
2016. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
:) Nem tudom, de három taps volt, lehet, hogy a három órát jelezte kakukk híjján:) Komolyra fordítva a szót, lehet, hogy vannak szellemek, lehet, hogy sokan élnek ilyet, de ez nagyon is normális hang volt, semmi sejtelmes, vagy különösebben ijesztő nem volt benne.
2016. máj. 8. 18:03
 10/22 anonim ***** válasza:

A "villanyóra" szekrénye bent van a szobában?

A fűtés működik?

2016. máj. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!