Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyenek a könnyűszerkezetes...

Milyenek a könnyűszerkezetes házak?

Figyelt kérdés
Elsősorban saját tapasztalatokra lennék kíváncsi, kivitelezők honlapjain már jártam.
2008. szept. 24. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szüleimnek van ilyen házuk kb 1 éve, elég jonak mondják csak a kivitelezök hanyagok, állitolag jo a fütés szempontjábol is, de vigyázni kell hogy csinálják, mert belül nagyon ramaty munkát tudnak csinálni ha nem nézel réjuk, ja és ne menny bele a villany fütésbe, ami most menö náluk az nem lesz jo .!! És ha ilyenekkel épittetsz akkor logj a nyakukon állandóan , nekük a lények felhuzzák hamar a benti munka meg le van sz@rva
2008. szept. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És nekik mennyiből sikerült építeni egy ilyet, és mit jelent ott a "kulcsrakész" állapot? A telek sokba került amire épült?
2008. szept. 24. 22:38
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Szia, mi már majdnem 3 éve lakunk könnyűszerkezetes házban és maximálisan meg vagyunk vele elégedve.

Igaz, a cég sem volt link, akik építették és mi szinte minden nap megnéztük hogyan haladnak - így tudjuk, hogy semmit nem spóroltak ki belőle.

Nekünk sokkal olcsóbban jött ki, mint a téglából épült ház, és ami nem mellékes, hogy nagyon gyorsan készen lett! Az elején kiszámoltunk mindent és egy fillérrel sem került többe, mint amiről szó volt.

Úgyhogy a mi tapasztalataink jók, ha újra építenénk, biztos, hogy csakis könnyűszerkezeteset.

2008. szept. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2. válaszoló! Nektek mennyibe került, ha megkérdezhetem?
2008. szept. 25. 12:50
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló vagyok: a házunk garázzsal, terasszal kb. 160 m2, ez 3 éve kb.85.000 Ft/m2-re jött ki.
2008. szept. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
még mindig én: természetesen kulcsrakészen
2008. szept. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
EZ nagyon baráti ár, én most nézegettem több céget is, hát kb 120e/nm NETTÓ áron építgetik mostanában ezeket... vagy ennyire felment az ára vagy csak rájöttek, hogy az emberek többet is kiadnak érte :)
2008. szept. 25. 15:22
 8/13 anonim válasza:

Helló!

Mi már több mint 6 éve építettük a könnyűszerkezetes házunkat.Nekem csak az nem tetszik benne,hogyha fel akarsz szerelni a falra valamit (ami nehezebb tárgy,pl:konyhaszekrény ,vagy polc),akkor meg kell keresned a rigipszen keresztül a gerendát,mert csak az tartja meg igazán.Detektort az obi-ba is lehet már kapni és az megmutatja még az elektromos vezetéket is,hogy hol van!!!

A másik,hogy párásíts!!!-mert nagyon száraz a klíma!Na még egy jó tanács,ez tényleg fontos,hogy a bitumenes onduránkat,már idén le kellett cseréltetnünk,mert nagyon repedt,mált stb!!!!Tehát vagy erősebb tetőszerkezetet,vagy könnyebbet és zsindelyt rá!Mi az utóbbit választottuk és nagyon szép lett.Ja és öreg hiba,bár ez minden tipusú háznál igaz,hogy mindig kevés a konnektor a szobákban.Tervezd meg előre,hogy mit hova akarsz majd tenni!

2008. szept. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

A párom könnyűszerkezetes házakat tervez, ha megmondod neki mennyi pénzetek van, és az elképzeléseidet, megtervezi neked. :)

Üdv: Judit

2008. okt. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Judit, írtam Neked mailt, remélem megkaptad, ha nem írj!
2008. okt. 1. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!