Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nem találom a kulcsomat, hol...

Nem találom a kulcsomat, hol keressem?

Figyelt kérdés
Péntek óta nincs meg, elmentünk étterembe, én bicajjal voltam. Hazajöttem és leraktam valahova, de nem tudom hova. Hol keressem? 12/L SŰRGŐS!
2016. máj. 18. 14:16
1 2
 1/11 anonim válasza:
93%
zsebedben, a zárban,
2016. máj. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
csak akkor lehetsz benne biztos, hogy otthon raktad le valahová, ha te nyitottad ki az ajtót. Ha nem: leraktad az étteremben,az étterem wc-jében,útközben elhagytad.Ha tenyittottad ki az ajtót: leraktad a wc-ben valahová vagy a konyhában a mosogató mellé vagy a szobádban a szekrényedbe, és ezek környezetét is érdemes megnézni,hátha le is esett. Különben én is mindig a kulcsomat kerestem,profi vagyok ezekben.De nagyon megfogadtam,hogy soha nem rakom le sehová,mert előtte már raktam le(kulccsomó,a slusszkulcstól kezdve MINDEN kulcs van rajta,kb 15 db,mind fontos)pld. TESCO-ban az ásványvizek közé,bankban, busz ülésére és mind ott is hagytam, van amikor fél óra alatt eszembejutott és úgy lett meg, de olyan is volt, amikor 3 hétig kerestem. NE RAKD LE SEHOVÁ a zsebeden és a zárbarakáson kívül!!
2016. máj. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Keresés helyett, ha nincs pótkulcs több, akkor másoltass....sürgősen!
2016. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gondolj vissza mit is csináltál előtte.Már sokszor voltam igy .
2016. máj. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
postaláda?????
2016. máj. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Otthon raktam le az biztos. Nem lehet lemásoltatni azt még régen mondta anya. Amúgy köszi a válaszokat!
2016. máj. 18. 16:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Bakkar én meg a glett vasamat .Úgy látszik ma egy ilyen nap van .Nekem is sűrgős lenne.Holnap újat kell vennem.
2016. máj. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Nem találom a kulcsomat, hol keressem?"


Valami lámpa alatt, mert már sötétedik...

2016. máj. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Valami alatt van. Én így voltam vele. Csak fél évig kerestem, tudtam, hogy nagyon jó helyre tettem. Valóban. Abba a kis táskába tettem, amit arra a bizonyos célra szoktam használni, csak éppen a táskára rákerült egy doboz. Aludj rá annyit, amennyit kell. Alvás közben az eltemetett emlékek előjönnek, időnként egészen tisztán.
2016. máj. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tetszik a 3-as válasza:

"ha nincs pótkulcs, sürgősen másoltass!"


Miről is, ha nincs pótkulcs, és az eredetit most keresi?? :))

2016. máj. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!