Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Már bosszantó ez a téma ti...

Már bosszantó ez a téma ti mit tudtok róla?

Figyelt kérdés
Ma akartam át ültetni a virágaimat mert most van időm a 9 hónapos fiam melett és anyós meg anyám szerint ne ültessem mivel menstruálok és kipusztul. Szerintetek igaz hülyeség ?

2016. máj. 30. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb egyenlő értéke van ennek az újévi lencseevés hatásával és még lehetne sorolni ...........
2016. máj. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ezotériában hiszel, még véletlenül se ültesd át.

Ha a tudományban, akkor moss kezet és láss hozzá (az utána való kézmosás fontosabb)

2016. máj. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudják, hogy éppen.... az ilyen tanácsokra nem érdemes figyelni. Persze, hogy hülyeség. De ha kipusztul, nem azért van, mert megvan.
2016. máj. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De honnan tudják hogy menstruálsz?
2016. máj. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Na ne már xD
2016. máj. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Fürdőre szerettek volna menni anyósék és mind montak Menjünk mi is..én nem akartam..

s a férjem meg elkotyogta magát hogy hát de Megjött nem tudunk menni..na onnan..

2016. máj. 30. 15:04
 7/7 anonim válasza:
100%

Ez hulyeseg ! Nem igaz ! Nyugodtan csináld azt amit akkor is szokatl amikr Nincs meg ! Azert mert megjött nem fog a nőveny kipusztulni

Vagy ahogy nálunk van a vízben se döglik meg minden hal ha furdesz benne Es menstrualsz !

2016. máj. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!