Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vettem tapadókorongos WC-papír...

Vettem tapadókorongos WC-papírtartót, de nem akar ott maradni. Esetleg vmi tuti tipp amitől ott marad?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 14:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A szilikonos ragasztós vagyok megint. Csak pormentes felületeket lehet vele ragasztani. Pl. ilyenekre használtuk eddig:

- üveg asztallapot is ragasztottunk a fém lábakra vele, mert elszakadt a tapadókorong és sehol sem kaptunk helyette másikat. Olyan erős, hogy a lapnál fogva emeljük odébb minden takarításnál az asztalt és még egyszer sem estek le a lábak (kb.2éve van így).

- a konyhában egy régen csempézett átadópárkányra normál konyhai munkalapot is ezzel ragasztottunk fel (a két hosszabbik oldalon túlnyúlik a keskeny párkányon, hogy a tálak, tálcák is elférjenek rajta) és az is stabilan áll, pedig terheljük rendesen.

- dulux-szal festett falra habtapi figurákat ragasztottam a gyerekszobában (a gyurmaragasztó elengedte)

2010. ápr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én egy kis étolajat kentem rá a tappancsra. Csak egy óra telt el de még fent van. Gondolom az olaj elzárja a levegő útját.
2017. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!