Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki New Yorkban...

Rebe555 kérdése:

Van itt olyan aki New Yorkban lakott/lakik? Írjatok légyszi élménybeszámolókat!

Figyelt kérdés
Szerettek ott élni, milyenek a hétköznapok, stb... ?

2016. jún. 3. 17:44
 1/2 anonim válasza:

Én 5 évet lehúztam, életem legnagyobb elpazarlása volt!!!

Senkinek sem ajánlom, aki nem akar nagyot koppanni!

Én munka miatt és a család miatt mentem ki, nem mert szeretem. Nagyon szép hely, de csomó amerikait ismertem akik Európápa mennek, mert nyugodtabb az élet! Én most megpróbálkoznék Japánnal. Mellesleg a sok undorító dagadt elhízott buta, tudatlan emberek között élni nekem nem volt kellemes! Persze vannak kivételek! Nem értem a sok embert miért vágynak annyira oda! Én felkészültem, hogy naggyából mire számíthatok! Európa fényévekkel jobb! De ha van valami ilyen álmod, hogy külföldön élj, és nincs nyelvtudásod, akkor én inkább Angliát javasolnám!

Egyenlőre ennyit tudtam.

Üdv.

2016. jún. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
59%

3 évig voltam, és nagyon szerettem


összehasonlíthatatlanul más, mint bármelyik magyar város, élménybeszámoló rengeteg van a neten, inkább szerintem kérdezz konkrétat

2016. jún. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!