Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg hogy a...

Hogyan oldjam meg hogy a szobaajtóm ami még vékony üveges is, hangszigetelt legyen?

Figyelt kérdés
Itt a szobám, a konyha mellett, és itt a konyha is, és szó szerint minden áthallatszik, még az udvarról is kb. kis vékony fa ajtó, De vékony üveges, nem is egy új ajtó... Házilag lehet valahogy hangszigetelni? Van 3 kutyánk is, és én már idegbeteg vagyok, hogy mindig hallom ahogy ugatnak. A falaim extra vastagok.Szóval ajtót kellene egyedül megoldani valahogy... ötlet?

2016. jún. 7. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak onnan jön fény, akkor nehezebb, mert hő- és hangszigetelő üvegezéssel kell ellátni. Ha máshonnan is kap fényt, akkor az üvegezést be lehet fedni vékony hungarocell lappal, arra pedig rétegelt lemezt kell rátenni.
2016. jún. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A fény abszolult nem érdekel. Csak csöndet akarok...
2016. jún. 7. 21:03
 3/5 b4r4thg ***** válasza:
Én kicserélném az ajtót a helyedben.
2016. jún. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen mértékben hangszigetelő ajtó igen drága lesz... Cseréld ki az üveget egy fatáblára és párnázd ki az ajtót. a nikecell nem igazán jó, ásványgyapot jobban hangszigetel, de nem valami egészséges lakótérben. Vegyél fagyapot táblákat, rögzítsd az ajtóra és vond be valami szövettel. Az ajtó falcokba tegyél valami szilikon csíkot, résszigetelésnek, az is sokat számít.
2016. jún. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csaak soha életemben egy szöget nem vertem be kb, nem tudom hogy kellene nekiállnom! :D
2016. jún. 8. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!