Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel lehet eltűntetni egy...

Mivel lehet eltűntetni egy könyv elején a beleírást, ami valószínűleg vékony filctollal van írva? Át is látszik a túloldalra sajnos.

Figyelt kérdés
Szerintem nem radírral, hanem valamivel át kellene írni, de mivel? Sötétkékes a színe.

2016. febr. 9. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Melyik oldalon van? Sokszor van a könyvekben a címlap után egy plusz lap, ami végül is nem hiányzik, ha a tövénél óvatosan, pengével kivágod. Ha arra írtak, így meg tudod oldani.
2016. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
ecetes olló, más nem
2016. febr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
sajnos a címoldalon van, nem vághatom ki
2016. febr. 9. 20:52
 4/8 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy esetleg bélyeggyűjtők tudnának segíteni. TUdom, hogy volt valami, amivel a bélyegző festékjét el tudták tüntetni.
2016. febr. 9. 21:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Alkohollal meg lehet próbálni, de tegyél alá itatóspapírt is. Viszont fennáll a veszélye, hogy szétfolyik. Ilyenkor ne maszatold szét, hagyod megszáradni, és addig ismétled, amíg ki nem mossa az alkohol a tintát. Ha nincs más felirat a lapon, akkor így jó eséllyel kijön.
2016. febr. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom az alkoholt, kösz.
2016. febr. 10. 15:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért akarod eltávolítani? Ha ajándékba adnád, az nem lehet megoldás, ha inkább ráragasztasz egy fehér öntapadós papírt, és esetleg te írsz rá?
2016. febr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy találnék ilyen papírt. Régies kinézetű, antikolt, az oldal meg nagyon látszana, hogy hiányzik.

Gyűjtöm a bátorságot, csak nézem, még bőven van időm próbálkozni.

2016. febr. 28. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!