Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » EDF-Démász területén kért-e...

EDF-Démász területén kért-e mostanában valaki teljesítmény növelést? Hogyan lehet elintézni? Mik a követelmények? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Sajnos a Démász honlapján való keresgélés után nem lettem okosabb...

2016. jún. 9. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyi teljesítmény növelést akarsz. Én 12 Amperről növeltettem 32 Amperre.

Először bementem a Démászhoz, ahol adtak egy papírt, amit egy villanyszerelőnek igazolnia kellett, hogy bírja a hálózat. Kijött a szerelő, megnézte a rendszert és leigazolta a papírt.

Utána meg kell állapodnod egy (akár azzal is, aki leigazolta a nyomtatványt) villanyszerelővel a szerelés időpontjáról, mert az óráig ők szerelik. A Démásznak a honlapján fel vannak sorolva olyan szakik, akiket ők elfogadnak és javasolnak. De erre kérdezz rá, ha bemész nyomtatványért.

Szóval a villanyszerelő és a Démász szakemberei között időpontot kell egyeztetni a szerelésről, mert a villanyszerelő az óráig szereli, a Démász szakemberei pedig utána átveszik és üzembe helyezik az órát, leplombálják. Ez jó, ha együtt történik, hogy legyen áramod. Nálam nem volt semmi gond, átvették. A Démászosoknak nem kellett fizetni, csak a villanyszerelőnek. Az összeg előzetes megállapodás kérdése.

2016. jún. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, 16 A-ról 32-re lett növelve.
2016. jún. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! nekünk a szerelő azt mondta hogy minimum 10 A-ről 25 A-re kellene bővíteni. mert most cseréltettük ki a biztosító táblát, meg újra vezetékeltünk elég sok helyen.


"ahol adtak egy papírt, amit egy villanyszerelőnek igazolnia kellett, hogy bírja a hálózat. " Sajnos aki nálunk volt szerelő ő nem szerepel a Démász által jóváhagyotak között. igy gondolom az ilyen papirt sem töltheti ki, csak a jóváhagyott azt is?


Csak ugyebár a mérő mögötti rész a kérdéses, hogy az milyen állapotban van

2016. jún. 9. 13:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen be kell menned a Démászhoz a nyomtatványért, ott kérdezz rá, hogy az a szerelő, aki végezte a javítást, leigazolhatja-e a papírt, hiszen ő jól látja, mit bír a hálózat.
2016. jún. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2016. jún. 9. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!