Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Legális kimenni egy háztömb...

Legális kimenni egy háztömb tetejére?

Figyelt kérdés
Elég sokszor látok tini gyerekeket fekete ruhában a háztetőre mászkálni (8 emeletes) ki tudják nyitni a háztetőre kivezető lelakatolt kaput , mert tudják a lakat kódját. Mikor bejönnek a tetőről szépen visszazárják a kaput, eddig senki nem vett észre semmi kárt a házban. Valószínű ez a legjobb szórakozásuk, hogy tetőkre járkálnak, biztos "menő". Ezért ki lehetne rájuk hívni a rendőröket? Nem akarok nekik rosszat, mert eddig semmi rosszat nem csináltak, de kicsit aggasztó.
2016. jún. 14. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy jogszabály tiltaná. Esetleg a házirendben lehet ilyen kitétel. Minden esetre a közösképviselővel lecseréltetném a lakatot valami nehezebben nyithatóra.
2016. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem illegális de ha leugrasz becduknak.
2016. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem se tiltja semmilyen szabály.

Egyébként az én osztálytársaim is ki szoktak ülni a tetőre,beszélgetnek,nézelődnek,szerintem ebben semmi rossz nincs.

Egyszerűen nincs más nyugodt hely,ahol se a többi ember se anyuka avagy a kis tesó nem zavar.

Persze van olyan ház,ahol mondjuk házirend tiltja,de nem mindenhol figyelnek rá ennyire.

Leugrani meg erkélyről is le lehet,szóval e miatt én nem aggódnék.

2016. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Annyi a veszély, hogy megsérülhet a tető szigetelése, az meg drága mulatság.

Szólja a közös képviselőnek, hogy cserélje kulcsosra a lakatot.

A számzárasokat egy jobb kézügyességű gyerek pár perc alatt kinyitja, és meg is van a kód.

2016. jún. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!