Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel díszíthetném a konyhai...

Mivel díszíthetném a konyhai üvegajtót?

Figyelt kérdés
két hatalmas üvegajtó választja el a konyhát a nappalitól. olyasmivel kéne díszítenem, amit kb 5-6 év múlva le lehet szedni. a matricával az a baj, hogy ráérik az üvegre és egy élet lesz, mire leszedem.
2010. ápr. 14. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az üvegfestéket.
2010. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha átlátszófóliát teszel az üvegmatricafesték alá, akkor könnyebben lejön és nem befolyásolja a színhatást!

Én az üvegmatricára szavazok díszitésként:)!

Üdv egy Anyuka.

2010. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia Első válaszoló!


Az üvegfesték pont, hogy nem jön le már az életbe soha az üvegről, a kérdező meg 5-6 év múlva cserélné akkor csak egy kalapáccsal és üvegessel tudná megtenni!

2010. ápr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
én kívülre milkás, belülre boci csokis papírokat ragaszgattam az üvegajtómra:D igaz nem olyan nagy felület..február óta ragaszgatom de nemhiszem h elég hamar kész lenne xD jól mutat de sok papír kell hozzá. ez is csak az én fejemből pattanhatott ki:) ha eszembe jut valami akk még írok:D sokat fogok agyalni rajta, de biztos eszembe fog jutni vmi mert kreatív vagyok:)
2010. ápr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

na már jutott is eszembe vmi:D glue tech vagy nem tudom mi a neve annak a téphető ragacsnak, de azt könnyű eltávolítani akár több év után is. azzal lehetne fényképeket, családi fotókat, nyaralásról bármiről ide-oda felragasztani. vagy vannak ezek a foszforeszkáló csillagok azok is jólmutatnának rajta.. meg van a hó spray amit valamilyen mintára kell fújni:) az üvegfestéket meg énsem ajánlom mert elszakadhat, nehéz eltávolítani.. remélem tudtam segíteni egy kicsit

15:37 voltam:)

2010. ápr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A filigránokat ismered? Papírból kell kiszeletelni, szikével.

[link]

2010. ápr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Üvegfesték (lehet olyan is, ami matrica jellegű (windowpoint- bohócos), ez egy idő után le fog jönni, s ha megunod, akkor rakhatsz fel mást.


Van olyan is, amit fel kell ecsettel festeni, na az tartós, az nem jön le.

2010. ápr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
maga a minta már megvan, rajzoltam vagy 4 fajtát, csak a kivitelezéssel van a problémám, hogy milyen módszerrel lehetne:/:D
2010. ápr. 14. 18:27
 9/12 anonim válasza:
Hát nálunk üvegfesték van az üzletben, minden évszaknak megfelelő mintázat, több is, és semmi baja, nem tudom hány éve használjuk ugyanazokat a mintákat,leszedjük, visszatesszük...
2010. ápr. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igen, csak ugyebár ezt nem szedném le csak amikor elköltözök, kb 5-6 év múlva..
2010. ápr. 15. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!