Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csináljak a nyári szünetbe...

Bella@2016 kérdése:

Mit csináljak a nyári szünetben mert unatkozok, valami elfoglaltságot ajánjatok?! Jöhet bármi én bármit kipróbálok :D

Figyelt kérdés
12-13 éves lányba gondolkodjatok! Köszi!! :D
2016. júl. 2. 18:56
 1/9 anonim válasza:
40%

Fagyizz a barátnőiddel,csináljatok fagyi kihívást:

1 hétig minden nap elmentek egy-egy különböző cukrászdába/fagyizóba.Hét végén pedig válasszatok nyertes fagyizót vagy top 3-mat!


Tudom , hogy alap,de ugorj le a strandra!


Készíts magadnak nyári koktélokat,turmixokat!


Van állatod? Ha igen játsszatok együtt!


Kreatívkodj egy kicsit , ajánlom: https://www.youtube.com/channel/UCP5g4zp8KjJCbtE1LolmXLg


Nem tudom,hogy hol laksz, de ha van rá lehetőséged utazz be Budapestre(vonnattal is akár) és töltsetek el ott egy napot,üljetek fel az óriáskerékre stb...


Buszozz be a barátnőiddel a legközelebbi plázába és nézelődjetek,shoppingoljatok


Süss sütiket!


Esetleg rendezgesd át a szobád,rakj bele 1-2 új dekorációt,díszpárnát! Ajánlom: [link]

De nem muszáj vásárolni saját kezőleg is lehet készíteni!


Készíts mini sziklakertet és gondozgasd.Ha nincs kertetek,ez akkor is megvalósítható:

[link]

[link]

Remélem segítettem, írd meg használhatóak e az ötleteim!

2016. júl. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

1-es vagyok még pár ötlet:

Menjetek el túrázni egy a legközelebbi erdőbe!(nekem személy szerint szerencsém van mert fél utcára van az erdő)


Próbálj ki vadabb színeket a körmödön, a hajadon is akár(kimosható hajsprayt használj)!


Indulj el egy kis "körútra" és fotózd le az utadba akadó virágokat! Otthon készíts belőle egy kis képgyűjteményt!Ugyanezt meglehet fákkal,állatokkal stb..

2016. júl. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyon sokat segítettetek ilyenekre nem is gondoltam de nagyon jó ötletek köszönöm nagyon
2016. júl. 2. 20:04
 4/9 anonim ***** válasza:

olvass, nézz sorozatokat. ha van kertetek akkor napozhatsz is. kipróbálhatsz recepteket is. ha élnek a nagyszüleid látogasd meg őket,akár több napra is!

társas programok: barátnőiddel próbáld felvenni a kapcsolatot,hogy kinek lenne kedve találkozni?esetleg meg is hívhatod magadhoz őket. nekem ennyi idősen aludt is itt több barátnőm. és nagyon jól elvoltunk.

2016. júl. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Régebben barátnőmmel videókat készítettünk, mint a videósok. Nem muszáj feltenni youtube-ra, elég, ha csak megtartjátok magatoknak, vagy néhány barátotoknak elküldték. A legjobb az egészben, hogy bármiről készíthettek videót. Határ a csillagos ég. ;)
2016. júl. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat nagyon sokat segítettetek ha nem írtatok volna semmit vagy fel sem tettem volna ezt a kérdést akkor biztos a tv elött ültem volna egész nyáron de elindítottátok a fantáziámat azért KÖSZÖNÖM!!!! :D :D :D
2016. júl. 2. 21:23
 7/9 anonim válasza:
Este feküdj ki csillagokat nézni. Menj el strandra barátokkal:D énis szoktam unatkozni de akkor elhívok pár havert a strandra másnap meg szenvedek mert leégtem mostis xd 14f
2016. júl. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi jó ötlet !! :D
2016. júl. 3. 21:40
 9/9 anonim válasza:
olvass olvass jobb mint a kockulás
2018. nov. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!