Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Valaki tud ajánlani jó zuhanyr...

Valaki tud ajánlani jó zuhanyrózsát?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, akárhányszor elhasználódik a régi, és újat kell venni, mindig olyat fogok ki, amiből alig jön a víz. Most is órákig forgolódtam, mire kijött a hajamból a sampon.


Egy sima, egyfunkciós, erős zuhanyrózsa kellene. Köszönöm!



2016. júl. 9. 00:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyolc liter per perc felett forgalomba sem engedik. Ez van.
2016. júl. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De amit kidobtam, az is erősebb volt ennél az újnál. Valahogy feltüntetik a dobozon, hogy milyen erősen jön a víz?
2016. júl. 9. 00:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Vegyél állíthatót.
2016. júl. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi tud elhasználódni egy zuhanyrózsán az esetleges vízkövesedésen kívül, ez pedig némi vízkőoldóval viszonylag egyszerűen orvosolható.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, a Lidl-ben időnként árulnak egy multifunkciós zuhanyrózsát, nem túl drágán. 6-7 állítási lehetőség van rajta, köztük olyan erős vízsugár is, hogy csípi a bőröm. 2-3 éve használjuk és eddig hibátlan, bár egy vízkőtlenítés már lassan erre is ráférne. Ja, és 3 év garral adják.

2016. júl. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Trafó1 ***** válasza:

Olyat kell venni aminek a kifolyó likjai gumiból vannak, ha eltömődik a lik, márpedig a vízkőtől eltömődik ,csak megmasszírozod erősen a gumicsöcsöket, kiköpi a vízkődugókat és zuhanyozhatsz tovább. [link]

Ijenre gondoltam: [link]

2016. júl. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Helyileg változó, hogy milyen nyomással jön ki a vízrendszerből a víz, a csövezet, a vízmelegítő ellenállása és a sarokszelepek nyitottsága (eltömődöttsége) is befolyásolja, helyileg nem szabályozható. Egyedül a zuhanyrózsa lyukait lehet vízkő-mentesíteni. Olyat kell venni, amin a lehető legnagyobb lyukak vannak vannak, azokon kis víznyomás mellett is átjön a víz.
2016. júl. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon nem tetszenek a többfunkciósak. Többet is próbáltam. Az az egy egycenti átmérőjű vízsugár, ami középről jön, jó erősségű, de a nem elég víz.


Olyan gumis van. Most azért dobtam ki, mert a gumik kezdtek leesni.


Csak annyira idegesítő, hogy 5 perc alatt kész lennék, de még forgolódni kell, hogy tuti lejöjjön a szappan meg a sampon. Nem tudom, ha ez elromlik, olyat fogok kifogni, ami csak vízpárát bocsát ki?


Mások hogy találják el elsőre? Olyan rossz, hogy nem lehet a boltban kipróbálni.

2016. júl. 9. 09:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálad nem a zuhanyrózsa rossz, hanem a víznyomás. Cserélni kell a csöveket.
2016. júl. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem rossz a víznyomás.


Tegnapelőtt még a régi zuhanyfej volt normális vízzel, vettem egy újat, tegnap próbáltam ki, és alig jön belőle a víz.


De mindig ez van. Akárhányszor újat veszek, mindig gyengébbet fogok ki.

2016. júl. 9. 14:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a cserepes soron vettem kínai gagyit 400 Ft-ért. Fehér színű, három fokozatban állítható, kis méretű. Ilyen szórólapos kacatvásáron is szokott lenni. Igaz, hogy kb. fél évente cserélni kell, mert szétmegy az illesztékeinél, és utána orrán száján jön belőle a víz, de még így is jobban megéri annál, mint amit 2500-ért vettem, és nem lehet vele normálisan zuhanyozni. Attól csak idegbajt kapok.
2016. júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!