Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen a pécsi kertváros?

Milyen a pécsi kertváros?

Figyelt kérdés

Lassan költözni szeretnénk és kertvárosban találtunk egész jó lakásokat. Viszont semmit nem tudunk a helyről,mennyire biztonságos,hova nem szabad költözni stb. Aki ott lakik elmondaná,hogy merre és milyen a hely?

Iskola,orvos,boltok.



2016. júl. 18. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A panelos részre gondolsz, vagy a "régi" családi házas Kertvárosra. Eddig merre laktatok?

Egyébként szerintem viszonylag kulturált minden része. Igaz én nem laktam ott, de jártam sok helyen és nem emlékszem olyan környékre, ahonnan sikítva menekülni kéne.

Hiába lakótelep a panelos rész, egész más mint mondjuk egy pesti külső részen lévő tipikus lakótelep.

2016. júl. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Panelos rész. Eddig Patacson.
2016. júl. 20. 11:50
 3/3 anonim válasza:
100%
Az utóbbi időben megnőtt a csövesek, alkoholisták, cigányok száma a térségben, gondolok itt a Csontváryra. A lakók ugyan úgy viselkednek, mintha semmi sem történt volna. Mondjuk a minden sarkon lévő kocsmák is adják a talajt alájuk. De annyira nem vészes, nappal legalábbis kevésbé. Néha még járőrök is járnak. :)
2016. júl. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!