Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szoba szín ötlet?

Szoba szín ötlet?

Figyelt kérdés

Szobám felújítása előtt állunk, színt kellene választanom, de tanácstalan vagyok.

Nagyon tetszik a neonos zöld szín pl., gondolkodtam még piroson, rózsaszínen.. valamint a narancs is bejön de az ebédlőnk is narancs színű.. Valakinek esetleg jó ötlet?

22/L



2016. júl. 25. 15:36
 1/4 anonim válasza:
Hát nem tudom mennyire jó ötlet egy szobát neonosra vagy egyéb rikító színre festeni. Lehet, hogy pár hónap és megbánod. Ha élénk színt szeretnél és tetszik a piros meg a narancs, szerintem lehetne korallszínű. Az is hasonlóan meleg szín. Egyébként milyenek a bútorok? Mármint színben természetesen.
2016. júl. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ágyon kívül nincs még konkrét bútor, mert cserélve lesznek. Egyedül az ágyam marad, ami sötét barna.
2016. júl. 25. 15:47
 3/4 anonim válasza:
fekete.
2016. júl. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

nekem neon zöld a falam, és fehérek és sötétbarnák a bútoraim. nekem tetszik

a piros szerintem annyira nem nyerő minden falra, de ha pl csak egy vagy két falat festesz pirosra, és a többi fehér, az lehet hogy működne

2016. júl. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!