Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fehér színű falak, fekete...

Fehér színű falak, fekete bútorok - Vélemény?

Figyelt kérdés

14/L

Persze nem minden dolog fekete és/vagy fehér lesz, pl. kacatok a polcomon vagy könyvek.

Jó "érzés" lenne fehér-fekete szobában lakni, vagy az túl depis?

Szerintetek?



2015. szept. 11. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Kicsit sokkoló, mert oltári nagy a kontraszt. Ha mégis így döntesz, dobd fel színes kiegészítőkkel.
2015. szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én inkább lila bútorokat választanék a fehérhez,vagy ha ragaszkodsz a feketéhez,akkor lehet már olyan bútorokat kapni,csináltatni amik kétszínűek.Mo.djuk egy 5 fiókos komód,és a fiókok színe felváltva fekete-fehér,vagy fekete-lila,ugyanígy szekrények egyik ajtaja fehér,másik fekete.
2015. szept. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Jól néz ki, minimál stílus, csak el kell találni az arányokat. Keress ötleteket a neten, ne mások véleménye vezéreljen, hiszen a te szobád, te fogod minden nap nézni. Viszont fekete, főleg fényes fekete bútorokban csak akkor gondolkodj, ha nem porosodik őrült mértékben a szobád, mert különben napi 24 órában porolhatod őket.
2015. szept. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert anyum nem engedi, hogy fekete-fehér legyen, és meg akarom itt mutatni neki, hogy ezek a színek jók.
2015. szept. 12. 10:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem feltétlenül választanék ilyen szobát, de kinek a pap, kinek a paplan... Számomra nyomasztó lenne, mert én nagyon szeretem a színeket, tehát mindenképpen feldobnám valamilyen színnel.

Minimál bútorral, pl. lebegő polcokkal, lapos, keskeny szekrényekkel eltudom képzelni. Robosztus, hatalmas bútorokkal nem. Mellé színes függöny és ahhoz illő szőnyeggel szerintem egészen jó is lehet akár.

2015. szept. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ez a polc-fehérben/feketében: [link]

Lámpa: [link]

Egy fekete vaságy fehér betéttel

A kiegészítők mindenféle színűek (rózsaszín, zöld, sárga, piros, kék stb.)

2015. szept. 15. 17:30
 7/9 A kérdező kommentje:
Függöny (vagy rózsaszín, vagy sárga, vagy zöld, vagy kék): [link]
2015. szept. 15. 17:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha csak ennyi, akkor nem sok. A lámpát kicsit drágállom, de ez szintén egyéni vélemény. :) Viszont ha fehér a fal, akkor jobb a fekete polc, fekete ágy fehér matraccal, színes ágyneműhuzattal, díszpárnákkal, színben passzoló szőnyeg és függöny.

Én szeretem a végleteket, a fekete-fehér mellé valami nagyon élénk színt választanék, véletlenül sem halványat, pasztelt.

2015. szept. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A nappalink is ilyen (fehér fal, fekete bútorok), szerintem ez modern, és szép, már négy éve meg vagyunk elégedve vele :)
2015. dec. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!