Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Faluból városba?

Faluból városba?

Figyelt kérdés

14 éves leszek ebben a hónapban és költözünk. Vagyis a házunkat már eladtuk és Veszprémbe szeretnénk menni. Nekem az általános suliból van hátra még egy évem és ugye most, hogy költözünk sulit is kell váltanom, mert amibe most járok elég messze van Veszprémtől. Én igazából egy picit félek, hogy milyen lesz az új suli, nameg a diákok.. Attól félek, hogy cikizni fognak, nem tudom, hogy mi okból, lehet, hogy a kinézetem vagy a stílusom miatt (elég fiús lány vagyok :D). Meghogy falun már megszoktam, hogy alig van forgalom és hasonlók.. És csak anyuval laknánk ketten, mert az apám és a tesóm kimennek Ausztriába dolgozni, mert tesómnak is pl. kell egy új és viszonylag jó kocsi és ilyesmik.

Már volt valakivel ilyen, hogy faluból városba költözött? És ha igen, hogy szokta meg?

Köszönöm a válaszokat!

13/L



2016. aug. 8. 20:34
 1/2 anonim válasza:
igen jó ötlet
2016. aug. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Veszprém az egyik legjobb választás szerintem. Én nagyon szeretem a várost. :)
2016. aug. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!