Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesten milyen kerületekbe...

Okrwdw kérdése:

Budapesten milyen kerületekbe érdemes költözni és miket érdemes kerülni?

Figyelt kérdés

Szokásos téma, láttam róla sok kérdést, a mostani helyzetre lennék kíváncsi :)

Vidéki vagyok, az ország egyik legrosszabb hírű városából költöznék Pestre.


Népliget, 1-es villamos vonala (főleg Stadionoktól a Hős utca fele), Orczy tér, Kálvária tér ezek nem voltak különösebben szimpatikusak soha, volt ahol némi atrocitás is ért (leginkább az 1-es villamoson).


Ellenben egy időben sokat jártam a Szent Imre térre Csepelre, ahol vígan mászkáltam éjszaka is, aztán most tudtam meg, hogy elég gázos helynek számít :D


Ki hol szeret lakni, mik a tapasztalatok?

Nyilván bárhol lakik az ember ha közlekedik akkor át kell haladnia kevésbé szimpatikus részeken is.


2016. aug. 11. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez így egy kicsit tág, ha van állásod vagy tanulni fogsz, akkor elsősorban ahhoz költözz minél közelebb, meg hát az se mindegy mennyi pénzed van. Hiába mondom hogy szerintem mennyire jó a 2. kerület, ha az kívül esik a lehetőségeiden.
2016. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A nyolcadik kerületet kerüld el. Fél évig éltem ott, egyszer feltörték a kocsink és ittas fiatalok kiabálnak a lányok után.

Most a 14. kerületben lakunk, minden közel van, de mondtad, hogy kerülnéd, szóval nincs több tippem.

És mint előttem írták, számít, hogy hova fogsz járni naponta.

2016. aug. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!