Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kis lakásban élők: hol tároljá...

Kis lakásban élők: hol tároljátok a porszívót, felmosót+vödröt, vasalóasztalt, ruhaszárítót, stb?

Figyelt kérdés

Háromszobás lakásban élünk, viszont az alapterület eléggé kicsi. Van egy hálónk, amit a franciaágy és két éjjeliszekrény kitölt, normál szekrénynek már nincs is hely. A nappalinkban van egy bútorsor, itt van az összes ruhánk, kanapé és székek. Eddig a harmadik szoba nem volt berendezve, azt használtuk rakodóként, viszont most babaszobává kell alakítanunk és kiszorulnak a kérdésben említett dolgok. A fürdőnk is kicsi, a vécé, kád és kagyló kitöltik teljesen, még az összehajtott és felállított ruhaszárítót sincs hova betenni.


Hasonló helyzetben lévők: hogyan oldottátok meg a fent említett elemek tárolását?


2016. aug. 12. 14:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ahová lehetett, beépített bútorokat csináltattam. Pl. a fürdőben a wc fölé, az ajtó fölé, az előszobában az ajtó fölé, a konyhában is, ahol ízlésesen el lehetett helyezni. Szerintem a szobában is jobban járnátok a beépített szekrényekkel, amelyek jól beleolvadnak a térbe, nem foglalnak annyi helyet, viszont rengeteg mindent elnyelnek.
2016. aug. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!