Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Anyukák! Milyen ruhaszárítót...

Anyukák! Milyen ruhaszárítót használtok a babaruháknak? És a lakásban vagy a szabadban (erkélyen) szeretsz teregetni?

Figyelt kérdés
Emeletes, pille (kétszárnyú), pelenkaszárító, fregoli stb.
2013. okt. 23. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szárítógépet használok.
2013. okt. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De jó neked!
2013. okt. 23. 16:15
 3/5 anonim válasza:
En is szaritogepet hasznalok, es a mosogatogep utan a masodik legjobb talalmany :)) 3 gyerekkel nagyon nagy segitseg
2013. okt. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fix udvari pókháló száritóm van. Esős időben vagy hidegben pedig szaritogep.
2013. okt. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Szerintem is nagyon jó találmány. Mi azért vettünk, mert nagyon pici a lakás és el sem tudom képzelni hol lenne a ruhaszárító, így meg nem foglal el plusz helyet, mert a mosógépen van. Én kinnt nem tudok szárítani, mert pollenallergiás vagyok. Bennt sem lenne túl jó, mert így is elég párás a lakás. Egyébként egyszer kell rászánni a pénzt, utána viszont jóval kevesebb ruhát kell venni, azon lehet spórolni, hiszen nem kell a száradó ruhákra várni 2 napot. Persze van egy-két kényesebb darab, amit nem teszek bele, azokat vállfán szárítom. És a legjobb, hogy gyakorlatilag nem vasalok, mióta szárítógépem van. Teljesen simák a ruhák, amikor kiveszem.
2013. okt. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!