Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lakótelepen kocsmának hány...

Lakótelepen kocsmának hány méterre kell lennie?

Figyelt kérdés
Nincs ez meghatározva valahol? Igaz, hogy panelházak aljában is szoktak kocsmákat nyitni, de ez egy kis különálló épület, ahol gyakran van éjjel kettőig ramazuri, még gyakrabban füst talán szalonnasütésből, meg hangoskodás, első emeleten a kinti asztaloknál beszélgetőknek minden szavát érteni lehet!

2016. aug. 17. 10:18
 1/4 belapus ***** válasza:
100%
Úgy rémlik, hogy oktatási intézménytől való távolság van meghatározva.
2016. aug. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Meddig van nyitvatartasi engedélyük? Kettőig?

Mekkora zajterhelést jelentenek a vendégek este 10 után? Hány dB? Àtlépi a megengedett határértéket?

Általában ezen csúsznak el a kis, lakótelepi fekvehányók.

2016. aug. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

fekvehányó

Ezen szakadtam.

2016. aug. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3/4 12 van, nézek egy filmet a neten, nyitva van az erkélyajtó, és én tüsszentettem az első emeleten a szobában a kanapén ülve. Lent a pultos felszolgáló csajszi csörömpöl a poharakkal, és elkezdett tüsszögni. Erre a haverja szól neki, hogy egészségedre. Nem, azt mondja, direkt tüsszögök, nem hallod? Mert valaki... Na mindegy.


Erre mit lépjek? Kezdjek el kiordibálni, hogy ötvenen hallják az összes körömreszelésedet te agymosott fekvehányó?

2016. szept. 3. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!