Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az Avasi lakótelepen mindenütt...

Az Avasi lakótelepen mindenütt, vagy csak bizonyos helyeken van nagyon hideg a lakásokban?

Figyelt kérdés
Ugyanis ahol én lakom a harmadik emeleti lakásomban 19 fok van, maximum 20 fok a hőmérséklet. Bárhogy felöltözöm, egy idő után ez nagyon kellemetlen hideg. Igaz, hogy beteg ember vagyok, de megnyugtatás, hogy a házban más is igy fázik. Választ várok, hogy másutt is ennyi a lakás hőmérséklete?

2013. jan. 9. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:
"Igaz, hogy beteg ember vagyok, de megnyugtatás, hogy a házban más is igy fázik." Hát, jó fej vagy!
2013. jan. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Panelporgramos a lakás vagy még nem?


Középszeren laktam,nekem ablakot kellett nyitni,hogy 30 helyett csak 26 legyen...nem panelprogramos volt a lakás,nem volt szabályozható.

2013. jan. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A miénk se szabályozható, nem panel programos. A Szentgyörgyön lakom a Tesco felőli részen jobb környezetben.
2013. jan. 9. 09:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor melegnek kellene lennie pedig.

Radiátorod nem lehet hogy levegős?

Ha meleg ,akkor egyenletesen meleg?

Szomszédoknál is hideg van?

Közös képviselőnek kell szólni.

2013. jan. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
már szóltam a közös képviselőnek, aki azt mondta, hogy kormányrendelet, 20 foknál sehol sem lehet több. Ez igaz kicsit furcsa, mert akivel csak beszéltemmindenütt jóval melegebb a lakás. Ez kitolás, ugy látszik, egyes helyeken.
2013. jan. 9. 12:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség,nekem a középszeren (igaz,nem ezév,hanem tavaly,tehát 2012 tél-tavasz) 25 fok alá sosem ment,pedig ablak sokat volt nyitva,ha nem voltam otthon,30 fokig felment,virágok mind meghaltak.

Ismerősnél voltam pár hete hajóson,panelprogram nélküli,26 fok volt nyitott erkélyajtónál..

2013. jan. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát pedig igaz ....
2013. jan. 9. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!