Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Benzines önjáró fűnyírót...

Benzines önjáró fűnyírót szeretnék vásárolni. Melyiket ajánlanátok (motor, megbízhatóság szempontjából)?

Figyelt kérdés

[link]

vagy

[link]


2016. aug. 19. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

Ha idegileg nem akarsz kikészülni,felejtsél el minden MTD terméket.Eladásra készülnek ,és nem használatra .

Még ingyen sem kellene belőle 1 db sem !!

2016. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezek szerint inkább a másikat javasolnád (ha arról van tapasztalatod)?
2016. aug. 19. 21:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Elsőt amit linkeltél nem ismerem, de az MTD-t én sem javaslom: Volt nekem is, és elég volt az az időszak ahhoz, hogy soha többé ne vegyek semmit, amire ez a három betű van írva. Én most egy McCullouch önjáró fűnyírót használok, Briggs motor van rajta, és a váza, futóműve, meghajtása is kellőképpen erős, nincs vele gondom. A Husqvarna csoport gyártja.
2016. aug. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az elsõt nem ismerem de ha nem akar idegosztályra kerülni az Mtd nevü gépeket nagyívbe kerüld. Valami Briggs motoros gépet vegyél. Az elsőnél ha jól látom nem írja milyen motoros így azt se venném meg. Amint itt írták én is Briggs motoros Mcchullokot ajánlanék én azt vettem kiváló.
2016. aug. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#McChulloch#
2016. aug. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én most vettem egy Viking önjárósat, Briggs motorral, használtan. Brutális egy gép. Apósnak Mtd-je volt, de mindig bütykölni kellett rajta vmit, hol a kasztni hullott szét, hol a benzintartály repedt el, valami baja mindig volt. Most az enyémet használja, azóta még a csajok is másképp néznek rá (àllítása szerint) ☺
2016. aug. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Molyolo ***** válasza:
2016. aug. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Briggs-motoros gépet veszek az MTD-ket pedig nagyivben kerülöm!

2016. aug. 20. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!