Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan csomagoljam ossze a...

Hogyan csomagoljam ossze a lakas targyait?

Figyelt kérdés
a tulajdonos elkoltozik a laksabol es engem biztak meg hogy osszecsomagoljam es bedobozoljam a targyakat(vaza kes tanyer keptarto ora stb).minden nagyon draga ott es szeretnem jolosszecsomagolnia koltozeshez hamar megfizetnek erte viszont meg soha nemcsinaltam ilyet.hogy tudnam ugybedobozolni ezeket hogy konnyen meg lehesen talalni es netorjon el semmi sem?

2016. aug. 22. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi egyszerűen újságpapírba csomagoltunk mindent és kartondobozokba pakoltuk őket költözéskor. Ha megfelelően kezelik a dobozokat, semmi baja nem lesz a törékeny tárgyaknak sem. Ha ezt nem érzed elég védelemnek, vegyél buborékfóliát, és azzal is béleld a dobozokat.
2016. aug. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sok újságpapírt használtam, illetve a pici törékeny porfogókat (porcelán szobrocska etc) a ruháim közé csomagoltam.
2016. aug. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!