Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Volt valaki aki külföldre...

Volt valaki aki külföldre költözés esetén vitte magával a bútorait, műszaki tárgyait stb,?

Figyelt kérdés

Külföldre költözés előtt állunk . Üres lakást vettünk ki mivel itt már mindenünk megvan . Tudom jobb lett volna ott megvenni a szükséges dolgokat ,de így alakult ..Úgy gondoltuk mindent viszünk ki,semmit nem adunk el .(Szinte mindenünk új ... egy éven belül vásároltuk őket .)

Ti hogy oldottátok meg ,ismerős segített ,vagy nemzetközi költöztető ?



2014. máj. 13. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Kisbuszt bereltunk, es kivittunk sok mindent.
2014. máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez a kisbusz nem is rossz ötlet . Megkérdezhetem mennyiért béreltétek ?
2014. máj. 13. 14:04
 3/10 A kérdező kommentje:
Valamint gondolom a sofőrt magunknak kell megoldani ,mivel se nekem sem a páromnak nincs még jogsija .Viszont van egy jó barátunk ,aki vállalná a sofőr szerepét :-) .
2014. máj. 13. 14:06
 4/10 A kérdező kommentje:
+ Kauciót kellett letennetek ?
2014. máj. 13. 14:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Kötve hiszem, megéri-e. Osztani, szorozni, összeadni, kivonni.
2014. máj. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindenképpen visszük a cuccainkat !!! Nem fogjuk eladni és ott a 0 -ról kezdeni . Egy év alatt újonnan hűtő (110000) ;mosógép (105000); 3d tv (280000) ;szekrény (80000);kanapé (77000) stb + egyéb kisebb dolgok Nem keveset buknánk ,ha ezeket eladnánk . Szóval majd valahogy megoldjuk . Köszi a válaszokat .
2014. máj. 13. 17:19
 7/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedben regisztrálnák,adnák fel hirdetést,...vagy akit találsz,hogy rendszeresen jár a Te(leendő) városod felé nagyobb autóval,egyesével kihordatnám.

Pl. itt: [link]

2014. máj. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tíz napra 110 ezer forint volt a bérleti díja a kisbusznak, Citroen típusú volt, sok minden elfért benne.

A kaució az autóra 100e Ft volt.

Mi vezettük az autót, sofőrre nem költöttönk.

Budapest-Koppenhága volt az útvonal, az útiköltség hatvanezer forint körül volt benzinnel, pályadíjjal és kompdíjjal együtt.

2014. máj. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A felsorolt darabok egyszerre, sajnos aligha férnek be kisbuszba.

(Régi teherautó, sofőrrel nyomott áron bérelhető, mert a + fizetendő üzemanyag költsége 20-25 l/100km ,vagyis összességében gazdaságtalan.)

Esetleg ponyvázott utánfutó is bérelhető, de értem... nincs mivel húzni.

2014. máj. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Közben volt kollégám szólt ,hogy ő bevállalja a sofőr szerepét . Sőt lehet teherautót is tud szerezni .Teherautó bérlésnél számít hány napra van szükség a járműre ,vagy nem befolyásolja az összeget ? Nekünk kb .3 napra kellene . Bp.-München útvonalon
2014. máj. 14. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!