Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » KYMCO COBRA nevű motort...

Hut633 kérdése:

KYMCO COBRA nevű motort vettem de akitől vásároltam nem használta az olajadagolót az üzemanyaghoz henem keveréket tankolt?

Figyelt kérdés
Most nem tudom. , hogy én használjatom e ezek után az olajadagolót és hogy tudom, meg hogy müködik e. Vagy csak keveréket tankoljak továbbra is?..1:40 keveréket teszek bele.. Jó ez? Honnét szerezhetek használati utasítást vagy ahová ezek le vannak írva!?

2016. aug. 27. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

1:50 API TC teljesítményszintű olajjal.

Önts az olajtartjba is olajst. Jelöld meg. 100km utnan ha van fogyás a tartályból akkor valószínüleg jó.

2016. aug. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha füstöl a kipufogó, akkor kap olajat.
2016. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-es, ha keverék van benne, akkor is füstöl, anélkül, hogy tudnád jó-e az olajzás, nem kéne megkockáztatni a tiszta benzint. hamar besül kenés nélkül a motor.

Vidd el szakihoz, az a legegyszerűbb. Nekem mindig a különolajzás kevert, kicsitt feljebb van állítva, mint a gyári, kb 800km-en eszik 1 liter olajat. Füstöl is mint a barom :)

2016. szept. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!