Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tartsam tisztán a...

Hogyan tartsam tisztán a laptopom billentyűzetét, illetve hogyan takarítsam? Lehet Clin-es papírtörlővel takarítani, ha a laptop egyébként kikapcsolt állapotban van?

Figyelt kérdés
Nagyon érzékeny vagyok a billentyűzet tisztaságára. Amíg számítógépem volt és külön billentyűzetem addig megoldottam azzal, hogy ha nem használtam, akkor letakartam, így nem porosodott, ha mégis szöszös vagy poros lett, akkor egy ecsettel tisztogattam ki. De hogyan csináljam a laptopnál? Attól, hogy rácsukom a képernyőjét bemegy alá a por.

2016. aug. 28. 11:42
 1/2 vatafak ***** válasza:
az alkoholos clin- papírtörlő kombó tökéletesen megfelel, én is azzal pucolom. természetesen nem kell literszám sprickolni rá, csak érzéssel...
2016. aug. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szöszmentes kendőre spricceld a tisztítószert és azzal töröld át a billentyűzetet. Ha más is használja, mindenkit kérj meg, hogy mosson kezet mielőtt használná!

Ismeretlen helyen egyébként a billentyűzet karbantartását (laptopnál is) azzal szoktam kezdeni, hogy fejjel (billentyűvel) lefelé fordítva gyengéden megütögetem a hátulját. Csuda dolgok szoktak kihullani belőle, az odakészített géppapírra...

2016. aug. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!