Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi történhetett, ami a villany...

Mi történhetett, ami a villanyórát lecsapta?

Figyelt kérdés
Vasalás végeztével a dugó kihúzásakor hatalmas pukkanás v. inkább durranás, szikrázás, ill. nem is tudom, minek mondjam a fényjelenséget. Később ugyanabba az elosztóba bedugva semmi gond. Nem merek vasalni a történtek után.
2016. aug. 29. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Annyi volt, hogy èppen terhelès(fűtès)alatt hùztad ki a dugòt. Máskor előbb tekerd le a hőfokbeállítót, ìgy előbb kikapcsolod ès aztán hùzd ki a konnektorból.
2016. aug. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Hová csapta le, a földre?
2016. aug. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Megvénültem, de ezt nem tudtam. Általában úgy szoktam befejezni a vasalást, hogy kisebb fokozatra állítva még vasaltam azokat, amiknek annyi is elég volt, sorban a megfelelőket, de ezt csak takarékosságból tettem. Ha jól emlékszem, most siettem és lehet hogy nem a szokott módon fejeztem be.

Nagyon szépen köszönöm. Terjesztem a családban, mert nem tudják. :(

2016. aug. 29. 21:09
 4/7 A kérdező kommentje:
1600 találat van "lecsapta" kifejezésre, hogy levágta hány van, nem nézem meg.
2016. aug. 29. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha be van dugva valami, és mozgatod a dugót (meg ha lehet, a konnektort), akkor nem serceg? Mert akkor a bekötéssel lehet gond.
2016. szept. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mozgattam a dugót, úgy is mondhatnám: feszegettem. Akkor azt gondoltam, emiatt történt.

Azóta se vasaltam, a porszívót se használtam a hosszabbítóból, mert nagyon el vagyok foglalva egyebekkel.

2016. szept. 1. 16:27
 7/7 A kérdező kommentje:

Végre használtam a vasalót, semmi gond. A közelébe se volt kedvem menni, annyira megijedtem, így azt is csak most láttam meg, hogy a legerősebb fokozaton hagytam. Próbakor(az öcsémre bíztam) nem történt semmi, gondolom ennek is oka van.

"Köszönöm szépen az "okosítást".

2016. szept. 6. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!