Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik a legolcsóbb, de mégis...

Melyik a legolcsóbb, de mégis normális minőségű WC-papír?

Figyelt kérdés
Normális minőségű alatt azt értem, hogy nem szakad szanaszét használat során.
2016. szept. 1. 11:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Zeva-t szoktunk venni,nagy csomagosat és mindig akciósan. Talán az ooops volt ami még nem volt rossz. De a zeva az aminél maradunk mert hiába veszünk olcsót ha fél tekercset el kell használni egy törlésnél, és a végére cseppet se jövünk ki olcsóbban belőle, mert negyed annyi ideig elég egy ugyan akkora csomag.
2016. szept. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
63%
Nálam is a Zewa a nyerő. Igen, "drágább", de gazdaságosabbnak tűnik. Alternatíva lehet néhány női fantázianév: Bianka, Kamilla, Vanessa. De mivel ezek valahogy mintha vékonyabbak lennének, jobban fogynak. Sosem hasonlítottam még össze a fogyást, érzésre a 16-os Zewa legalább addig elég, mint a többiből a 24-es.
2016. szept. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
84%
Aldi/Lidl saját márkás wc papírja jó és nem drága :) én szeretem
2016. szept. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
52%
Nekünk is a Zewa vált be legjobban, mert kevesebb kell belőle, mint az olcsóbbakból, ezáltal gazdaságosabb (érezhetően). Jó még az Aldi sajátmárkása is, de a Lidl-é nem jött be (vékony és szakadós). A Rossmann sajátmárkás 3-rétegű papírja a legpuhább ezek közül, viszont annak ellenére, hogy a korábban említettek is 3-rétegűek, azok vastagabbak, mint a rossmannos. A Zewát a Metro áruházban kapod meg legolcsóbban (tudtommal).
2016. szept. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szívesen várok még további tapasztalatokat esetleg.
2016. szept. 1. 14:04
 6/16 anonim ***** válasza:
57%

Otthon mindig "ment a spórolás ezerrel",egyrétegű vackok voltak. Igaz,hogy fél métereket le kellett tekerni,és összehajtogatni...áhhh.

Mióta a "magam ura vagyok",szintén szegényen,-én a "Perfex" nevű háromrétegűt veszem...a 24 tekercses 780 ft,szerintem semmi flanc,jó középkategóriás.


Mondjuk azt sose értettem,hogy kinek miért jó,hogy ha a papírtól óceán,vagy barack,esetleg sárgadinnye illatú lesz a s..ge.

2016. szept. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk is a Zewa vált be.
2016. szept. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
Én Cooposat szoktam venni
2016. szept. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mi általában Penny-s kétrétegűt veszünk (8-as csomag).
2016. szept. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szürke színű Tesco Value-s. Bevált, viccen kívül.
2016. szept. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!