Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Az normális ha a vízóra...

Az normális ha a vízóra kicsit ide-oda pörög? Minden elvan zárva bennt és egy kicsit mégis forog! Csőtőrésnek semmi jele.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 17. 00:36
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Ha foro valahol el megy a víz
2016. ápr. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
-nálatok levegő szorult valahol a csőbe,és amikor a hálózaton megvan a nyomás,akkor az összepréseli a levegőtöket,ekkor kicsit előre pörög az órátok ,majd ha pl a szomszédban kinyitnak egy csapot,akkor egy picit lecsökken a hálózati nyomás ,így a ti összepréselt levegőtök újra kitud tágulni,kitol egy kis vizet a hálózat felé,ez meg visszafelé pörgeti az órátokat ......
2016. ápr. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ugyanannyit forog előre mint hátra,5-10 másodperces szünetekkel.
2016. ápr. 17. 09:43
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
-pontosan így van ,egy visszacsapószelepet szoktak beépíteni,és megszűnik ez a gond....
2016. ápr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm..akkor nagy gáz nincs ugye?
2016. ápr. 17. 17:30
 6/10 Kis Rohadek válasza:
100%
A 2/5-os valaszado tokeletesen leirta a gondod okat. Gaz nincs, de a vizora hosszabb elete erdekeben a visszacsapo szelepet be kellene epiteni.
2016. ápr. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a wc tartály folyásakor csinálta ugyanezt, csak látszólag forgott visszafelé ugyanannyit. Előre-hátra forgott, de egy picit többet ment előre mint vissza. Alig szivárgott, és ezt művelte. Villanybojlerem van,abban mindig marad egy kis levegő,és egy picit megmozdul a víz vissza felé, mire lezár a visszacsapó szelep. Zárd el a wc tartály szelepét, és nézd meg, egy próbát megér.
2016. ápr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi utolso..akkor a visszafele forgo vizora eggyaltalan nem gond? Nekem is villanybojlerem van .
2016. ápr. 22. 11:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha biztosan ugyanannyit forog előre-hátra, akkor nem gond mert nincs vízveszteség. Ahogy ingadozik a nyomás a vízvezeték rendszerben, úgy mozog egy kicsit a víz a csőben oda-vissza, mert a bennrekedt levegőt különböző mértékben tudja összenyomni. Azért ha ezt ritmikusan ismétli, én mégegyszer ellenőrizném a wc szivárgását, ugyanis az úszószelep az elszivárgó vizet szabályos időközönként pótolja,de ez olyan kis mértékű, hogy nehéz észrevenni ha az óra ide-oda forog. Maga az a tény hogy az óra picit előre-hátra forog az egyébként nem probléma.
2016. ápr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megnéztem..a wc tartályból 100 % hogy nem folyik a viz. De az elöbb megnéztem és viszont a wc öblîtőcsőből csöpőg a viz! Ahol az öszeillesztési pont van meg mellette..
2016. ápr. 23. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!