Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gázszivárgás ellenőrző spray...

Gázszivárgás ellenőrző spray hol kapható?

Figyelt kérdés

Gázpalack csere utáni szivárgás ellenőrzésére a szappanhab helyett speciális spray is létezik.

Hol lehet ilyet beszerezni? Nagyon áruházakban pl. TESCO vagy OBI kapható? Vagy valamilyen spéci szaküzletben keressem?



2016. szept. 7. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

[link]


4 mp volt megtalálni

2016. szept. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Dikk még spray... öngyújtóval simán ellenőrizhető hogy van-e szivárgás.
2016. szept. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
2-es! Nem magára akarja robbantani a házat
2016. szept. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1-es: köszönöm, neten webshopokban én is megtaláltam, de nem szeretnék a spray árának kétszeresét pluszba kifizetni szállítási díjra. Ezért kérdezem, hogy helyben, személyesen milyen üzletekben érdemes keresni.


2-es: köszönöm, de tényleg nem öngyilkos merényletre készülök, hanem biztonságosan szeretném ellenőrizni a szivárgást

2016. szept. 7. 14:29
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Drága jó ember! Értem én ezt, de ha Pripócson kapható boltban, te meg Bükköstetétlenen lakozol, akkor mire mégy azzal, ha írom, Piripócson van.


Egyébként nem csak webáruházak vannak a listában. Pl. a legelső egy debreceni bolt.

2016. szept. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5-ös: Kérlek szépen olvasd el a nyitó kérdésemet, próbáld meg értelmezni amit kérdeztem, és ha tudsz segíteni, kérlek válaszolj rá. Köszönöm!
2016. szept. 7. 16:27
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Ha azt írom, hogy OBI-ban és Tesco-ban nem, azzal boldog vagy? Nem arra vagy kíváncsi, hol kapható? Akkor bocs!
2016. szept. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

5-ös: ha Piripócson kapható háztartási boltban, akkor jó eséllyel Bivalyb.sznádon is kapható lesz a háztartási boltban, szóval nem kéne ennyire kiforgatni.


Dikk... a hülye ad egy veszélyes tippet, és még büszke is magára, a cigány stílusával együtt.

Gratulálok.

Azért te csak öngyújtóval nézegesd, hulljon a férgese.

2016. szept. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Barkács boltokban is kapható .
2016. szept. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nos találtam, egy egyszerű barkácsboltban kaptam ilyen spray-t.
2016. szept. 9. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!