Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki Sólyon lakik?

Van itt valaki aki Sólyon lakik?

Figyelt kérdés
Arra gondoltunk oda költözünk nagyon kicsit ismerjük a helyet. Véleményt írnátok hogy érdemes e vagy sem. Suli,orvos stb.hogy oldható meg? Bármilyen véleményt segítséget megköszönök!!

2016. szept. 19. 21:45
 1/3 kolossoly válasza:
Szia ha még érdekelne a válaszom akkor elmondanám. Sóly egy nagyszerű falu kb. 600 lakossal. Veszprém 10 percre van autóval Sólytól vagyis kb. 10 km. Én is iskolába járok Veszprémbe és edzésre. Orvos persze van, de az is csak Veszprémbe .A Sóly mellett lévő falu, vagyis Hajmáskér, 1 percre van Sólytól autóval, és ott van a posta.A busz sűrűn jár Veszprémbe, suliból is könnyű hazajönni vele.Mi se régen lakunk itt de én nagyon szeretem. Csak ajánlani tudom! Örülök ha tudtam segíteni!
2017. jan. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm a válaszodat! Ismerjük a helyet környéket stb. Voltunk ott már sokszor a gyerekekkel mert a férjem ott dolgozik.Csak véleményt szerettem volna hogy érdemes e ott folytatni ha sikerül oda költözni. Meg milyenek a sulik ,zeneiskola,sport lehetőség Veszprémben. Mert mindenképp oda szeretnénk a gyerekeket járatni nem Hajmáskérre.
2017. jan. 13. 11:41
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és az új "lakokkal" milyenek az ottani emberek? Hamar befogadnak? Van ott már pár ismerős meg Hajmáskéren is. De más ugye ott lenni 2 hétig mint oda költözni.
2017. jan. 13. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!