Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Áram lekapcsolás?

Áram lekapcsolás?

Figyelt kérdés

az esemény ma történt.

Délután 3 kor megjelent egy kis sárga autóval 2 eonos munkás és bejelentették hogy villanyóra manipulálás miatt bejentést kaptak igy felveszik a jegyzökönyvet és elviszik a digitális villanyórát ,semmiféle tájékoztatást nem adtak csak annyit holnap tudok leghamarabb intézkedni a legközelebb 60 km re lévö településen 3 tol.A manipulálás nem történt! Hozzáse volt soha nyulva ,kezembe nyomtak egy csekket a visszakötési díjat.Mit tehetek ilyen esetbe? A hütö és a fagyasztoládába 50 ezer forint értékü hús fog megromlanni,plusz be kell vitetnem magam valakivel holnap .bejelentést tett valaki ami alaptalan és én fizessek visszakötési díjat plusz ami kár ért engem az nyeljem le? Ha havi 1 szer bejelentenek rossz akarok akkor is tűrjem el én fizessek mint a hülye gyerek?


2016. szept. 21. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. szept. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ajánlom a fogyasztóvédelmet az ilyen esetre. Mindenesetre előbb velük beszéld meg az esetet, aztán menj felkészültebben az áramszolgáltatóhoz.

A levett órát amennyiben nem megfelelően kezelik és zárt dobozba plombálva az aláírásoddal szállítják el, akkor bárki bármit tehet és állíthatod, hogy elszállítás után manipulálták.

2016. szept. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na voltam bent az eon ál kiderült nem 1 8 ezer ft kell fizetni hanem 68 at mivel a kiszállást illetve a leszerelési díjat is kikell fizetnem amikor idejöttek.

Nem hiszem hogy van ilyen én fizessek vagyonokat hogy ök ok nélkül idejöttek és elvitték .persze az ügyintéző semmi fel világositást nemadott bent...

2016. szept. 22. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!