Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Anyam vett tegnap tuzifat...

Anyam vett tegnap tuzifat meghoztak at is vertek nem kicsit, aztan elmentek es jon egy telefon hogy hetfon hozzak a fat ez most mi ti ertitek?

Figyelt kérdés
es anyam mondta de ma hoztak a csavo nem tudott errol semmit se, van ilyen?? cavo mondta ök nem is dolgoznak vasarnap, en arra gondolok hogy a ceg egyik alkalmazotja sajat szakalara dolgozik csak igy lehetett mert tudott mindent velunk kapcsolatban ilyenkor mit lehetne tenni? valahol fel lehet oket jelenteni?, mert ez igy total illegalis volt lehet a fat is loptak nem tudom, am jofogason talalta anyam ezt a ceget

2016. szept. 26. 08:02
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

Ott szólnék, ahol rendeltétek a fát, hogy mi a helyzet. És nézzék már meg, hogy akkor mit is szállítottak ki nektek vasárnap?????


Nehogy már kiderüljön, hogy lopott cucc, és nektek gyanúsnak kellett volna lenni, hogy vasárnapi kiszállítás, valami nincs rendben.

Ha nem tisztázzátok, meglehet, hogy nagyon drága lesz az a "vasárnapi pótlékkal" leszállított tüzelő.

2016. szept. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hat anyam beszelt veluk a csavo nem tudott semmirol nem tudom mibe maradtak de nyilvan utananezz fonok nem tudom en se mit lehetne meg tenni
2016. szept. 26. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!