Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Éjszakai zúgás, erőteljes hang?

Éjszakai zúgás, erőteljes hang?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy kis városban élek alig 20-30ezer ember él itt, alig vannak panelek, főleg családi házak, parasztházak vannak a városban. Én nagyon, de nagyon messze lakok a helyi gyáraktól amik igazából egyáltalán nem hangosak.


A LÉNYEG. Évek óta hallok éjszakánként különös búgást az alakon át kintről. Hol erősödik hol halkul, de elég erőteljesen hallható. Gyanakodtam, hogy lehet az autók okozzák, de ez szerintem kizárható mivel semmiféle nagyobb, forgalmas út, vagy autópálya nincs a közelben.


Ti is hallotok ilyen hangot este mikor minden csendes és ki van nyitva az ablak? :o


Eléggé rejtelmes és hátborzongató.



2016. szept. 28. 15:58
 1/10 Shai-Hulud ***** válasza:
Véletlenül nem zúg a füled?
2016. szept. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 gomzoli ***** válasza:
Repülők?
2016. szept. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 gomzoli ***** válasza:
2016. szept. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem zúg a fülem, se nem repülők. :D Ez a hang télen a legerősebb!


Aki meg linkelte a másik kérdést, azt már olvastam, de ott teljesen másról van szó mint az esetemben. :D Ott csak a panalek közötti hangverődés a ludas, de itt erről szó sincs :D

2016. szept. 29. 14:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbáltad ,hogy a lakásban hallja e valaki más is?
2016. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A család minden tagja hallja és barátnőm is. :D
2016. okt. 3. 20:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha csak nálatok hallható,akkor átok van minden értéken.Szedd össze őket,főleg a kp-ét.Elmegyek érte,leveszem az átkot és majd utána visszaküldöm őket.Viccet félre téve,lehet,hogy a redőnytok,vagy valami zug a házak közt,ahol felszálló légáramlat van a lakásokból kiáramló hőtől.Ezt be kellene azonosítani pontosan, merre hány méter.Ti ott laktok és nem ment ez.Hívj építész szakembert,hogy próbálja meg ő .Vagy marad az első verzió velem.
2016. okt. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Semmi köze a házhoz. Olyan mint a mennydörgés :D Fentről a felhők közül a " világból" hallatszóik a hang. Hol erősebb hol gyengébb. Mint mikor a fa ágait fújja a szél, csak itt nem a hát és nem is a szép..ÉS a hang sokkal tompább.. Ahhoz tudnám hasonlítani mint mikor a tenger mélyén van az a moraj . :D
2016. okt. 3. 21:03
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nyári hajnalokon hallom ezt, amikor még minden csendes. Szintén kisváros, mondjuk én emeletes házban lakom, de távol a többi paneltől. Eddig csak nyáron figyeltem fel erre, ráadásul kánikula volt, a klímák zajára gyanakodtam. Viszont annyi nincs belőle a környéken, hogy ilyen hangos, egybefüggő legyen.

Mostanában nem keltem még ilyen korán, de ha ha majd hamar felébredek, én is fülelek. Tényleg lövésem sincs mi lehet.

2016. okt. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mivel itt felénk sok a szántóföld, sokáig azt hittem hogy dolgoznak a kombájnok a földeken. De hetek múlva lett gyanus hogy eddig nem dolgozhatnak ugyanott. Jött a tél, a zúgás megmaradt. Gondoltam hogy ha havat aratnak akkor lehet csak kombájn, de ugye ez kizárt. Azóta eltelt pár év de zúgás megmaradt de csak éjszaka ha minden elcsendesül. A párom nem hallja. Azt hittem velem van a baj amíg nem olvastam róla hogy mások is kb ugyan azt hallják a leírtak szerint.
2020. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!