Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Kiket érdekelnek még a Szabads...

Kiket érdekelnek még a Szabadság-hegyen lévő elhagyott épületek?

Figyelt kérdés

A kérdést nem tudom, hogy jó témakörbe raktam-e. Arra lennék kíváncsi, kinek lenne kedve belülről is megtekinteni például a Svábhegyi Szanatóriumot, a Gyermekkórházat és még jó néhány elhagyott villát, középületet. Hol tudok ilyen csoportot találni, akik ilyen jellegű "túrákat szerveznek"?

Egyedül nem merészkednék be mindegyik épületbe, és sokakat őriznek is belőlük.



2014. jún. 16. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne, csak nem tudom hogyan lehetne bejutni, gondolom be vannak zárva és vmilyen szintem őrzik az épületeket. Gyerekkoromban rengeteget voltam ott, jó lenne viszontlátni.:)
2014. jún. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne de ha már hivatalos túra lenne engedélyekkel úgy már nem lenne izgalmas :)
2014. jún. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jaj de jó! Titeket mely épületek érdekelnek pontosan? Azt tudom, hogy még 2 hétig filmforgatás van a Svábhegyi Szanatóriumban. Beszéltem a biztonsági őrrel (kutyás), csak ennyit mondott, de sajnos nem engedett be. Még a kertet sem nézhettem meg, pedig hatalmas és nagyon szép!
2014. jún. 22. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!