Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Édesanyám evek ota megvaltozot...

Édesanyám evek ota megvaltozott a konyhaban a mosatlan edenyek a nappaliban a sok ruha az en regi szobamban a ruhák. Egyszeruen hihetetlen ami itt megytobbi lent?

Figyelt kérdés

Edesanyam megvaltozott cseszik ra az otthoni munkara...pedig nagyon sokszor besegitettem mar neki...volt mikor szep rend volt a lakasba 3.napra meg mar ugyan ugy nezett ki minden mint regen..a regi ruhaitol nem akar megvalni...sot semmitol..ha elkezdek pakolni akkor felkuld..hogx ezt o megcsinalja..ne csinaljam..neki csak a munka fontos de az hogy mivan itthon az nem szamit.volt mikor delelottos volt es a boltba ott maradt.

Este 7ig...es en foztem mostam es takaritottam..mindent en csinalok mostanaba..mitcsinaljak.?

Es 17eves vagyok Lany.


2016. okt. 3. 21:06
 1/2 anonim válasza:
100%
Talán ha elbeszélgetnél vele, megtudhatnád hogy mi az oka a hanyagságának. Lehet hogy nagyon fáradt és többet kellene segíteni neki. De lehet betegség jele is, és orvossal kellene beszélni.
2016. okt. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Idősebb korban előfordul, hogy vannak olyanok, akik elkezdenek gyűjtögetni, ha nem a lomtalanításból, akkor a saját régi holmijait nem dobja ki. Nekem a nagymama régi házánál tűnt ez fel, mert csaknem három hétig kellett lomtalanítanunk eladás előtt. Minden ott volt, régi szakadt ruháktól a rozsdás edényekig.
2016. okt. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!