Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Albérlők! Kauciót nem fizettek...

Albérlők! Kauciót nem fizettek, szerződést nem írtak alá! Csúszásban vannak a fizetendő összeggel, mennyi ideig várjak? Simán kidobhatom e Őket, mert fizetőképes emberekre lenne szükségem, nem pedig hajléktalan szállást nyitni!

Figyelt kérdés
2016. okt. 10. 20:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
00:27! abban a pillanatban amikor a bérbeadó arról beszél hogy az albérlőjének fizetési elmaradása van már el is ismerte az albérleti jogviszonyt, innentől kezdve az albérlőt minden joga megilleti, tehát nemlehet azt kijelenteni hogy illegális foglaló lenne. De ezenkívűl számtalan bizonyítéka lehet az albérlőknek arra nézve hogy ő teljes jogú albérlő. Egy két példa: van kulcsa a bérleményhez, van elismervénye a bérleti díj átvételéről, esetleg a szomszédok is tudhatnak arról hogy bérelte az ingatlant. stb-stb.
2016. okt. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tehát ha én lopok egy kulcsot egy lakáshoz, beköltözöm, és elhíresztelem két szomszédnál hogy én vagyok az új albérlő, akkor szerinted máris teljes jogú albérlője lettem az ingatlannak?
2016. okt. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
17%

Leírtam a fő bizonyítékot,


"abban a pillanatban amikor a bérbeadó arról beszél hogy az albérlőjének fizetési elmaradása van már el is ismerte az albérleti jogviszonyt, innentől kezdve az albérlőt minden joga megilleti,"

2016. okt. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
50%
A francokat...beköltöztetnék két havert .Aztán lehet elnenni ha nem tetszik.
2016. okt. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!