Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hajléktalan lett az anyám,...

Hajléktalan lett az anyám, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Anya 7 éve nem velünk lakik. Nem fizetett lakbért és tegnap kilakoltatták a párjával együtt. Tegnap este egy barátjuk furgonjában aludtak, de nem tudják, meddig maradhatnak ott. Egész este semmit nem aludtam, mert nem tudtam mi van vele. Már a sírás határán vagyok, nem értem, hogy süllyedhetett idáig. Se az anyja, se mi nem tudjuk befogadni. Mit csináljak? 17/L

2015. ápr. 14. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, pedig alapvetően a család feladata lenne ennek a megoldása. Persze sok kérdés felmerül.. Kérdés, hogy mennyire a saját hibájának következménye ez. Anyukád életét úgy lehet rendezni, hogy munkát adsz neki, hogy legyen (több) pénze, és tudjon fizetni lakhatást. Ez a hosszú távú megoldás. Nyilván azok után, hogy eldöntötte, más életet akar...
2015. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A parja is hajlektalan? Mit tudsz rola?


Anyadnak van-e nyugdija, barmi bevetele?

2015. ápr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pár nap múlva kap 30000 Ft segélyt, meg elvileg dolgozna, csak koszosan nyilván nem mehet. 50000 Ft-ot keres amúgy, csökkentett munkaképességű. A párja nála lakott, szóval mindketten hajléktalanok lettek és a párja nem dolgozik, csak segélyt kap.
2015. ápr. 15. 14:04
 4/4 supra01 ***** válasza:
50%
Szia! Az önkormányzathoz menjetek és ott kell adniuk szociális lakást, aminek nagyon alacsony a rezsije és a bérleti díja!
2015. ápr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!