Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Elviselhetetlenül, de legalább...

Elviselhetetlenül, de legalább nagyon büdös spray/folyadék?

Figyelt kérdés
Szeretnék itthon egy helyiségben elviselhetetlen bűzt csinálni tartósan. A záptojás és a romlott tej azért nem jó, mert nem tudnám elrejteni, hamar megtalálnák. A neten csak fingszagú sprayt találtam, nem tudom az milyen erős, nekem valami nagyon erős kellene... Olvastam, hogy egy melegfelvonuláson tojásba fecskendezett folyékony halcsalit fecskendeztek, annak önmagában milyen erős szaga van? Vannak ötleteitek, tudtok ilyeneket? A nyestriasztó spray mennyire lehet büdös?

2016. okt. 11. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A teafaolaj igen erős szagú és büdös. :D Barátom már ha belép a lakásba már undorral szitkozódik, hogy megint használtam. :D Kb 900-1000 Ft drogériában. Kis vattára, szövetre is lehet tenni, sokáig benne marad a szag.. De spray flakonba vízzel kiverve is fújhatod. Mellesleg fertőtlenít is. :D


Na jó, én tényleg utálom a szagát, de biztos van ennél büdösebb szer is. Én csak ezt tudtam hirtelen ajánlani tapasztalatom alapján. :)

2016. okt. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
teafaolaj nem is büdös
2016. okt. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi kipróbálom :)
2016. okt. 11. 13:32
 4/12 anonim ***** válasza:

Akkor jól bírja az orrod, itt a család nem bírja a szagát, és igazából én sem.

Bár direktbe "elviselhetetlen bűzként" tény, hogy lehet találni sokkal büdösebbet, ez inkább amolyan ligtosabb büdös. :D

2016. okt. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szóval egy záptojáshoz, döglött halhoz képest tényleg nem büdös, na. :)
2016. okt. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
2016. okt. 11. 13:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért adtok tanácsokat egy elmeháborodottnak? Nyilvánvalóan hazudik és nem a saját lakását akarja rongálni szándékosan, nem ő akar bűzben élni, hanem valakivel szemétkedni akar, ti meg boldogan adjátok a tippeket...
2016. okt. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, azért kell, mert itt az emeleten kinyitottam valamelyik nap az ablakot, mivel használt volt a levegő. Ebből hatalmas cirkuszt csinált a nővérem, egész nap balhézott, merthogy ő fázik. Erre leszögezték ablakot!!!! (full komolyan mondom, képet is tudok róla mutatni), így gondolom el tudod képzelni, hogy milyen poshadt, oxigén hiányos, száraz a házban a levegő, kajaszag, égett olaj, spray, wc szag, plusz egy jó adag szén-dioxid és meleg. Gondolom el tudod képpzelni... Egyszerűen megtiltották, hogy szellőztessek, mert egyes családtagjaim fáznak. Ezért akarok valamilyen büdös sprayt szétszorni a házban, hogy észre vegyék magukat és kinyissák az ablakot. Nem hiszem, hogy a családomban én lennék az elmeháborodott.
2016. okt. 11. 13:59
 9/12 anonim válasza:
93%
A kérdező zseniális, végem:DD
2016. okt. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azt úgy se tudsz szerezni...

Szerintem a legbüdösebb a merkaptán...ezzel szagosítják a gázt.

Pár éve a kommandósok használták egy pesti bérházban,kamu gázömlést szimulálva kiürítették a házat,egy bűnözői csoportot kerestek...

Én rá 2 napra jártam ott,és akkor is szinte elviselhetetlen volt a szaga a lépcsőházban.

2016. okt. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!